Prof. Carl B. Becker z Kyoto University w Japonii wygłosi wykład pt. „Economy and Environment: How to Get What We Want”, w którym opowie, co zrobić, żeby ekonomiczne współczynniki przekładały się na dobrostan społeczeństwa. W krajach, które mają wysoki wskaźnik GPD i dążących do ciągłego rozwoju ekonomicznego, uznawanych za kraje luksusu i wygody istotnie wzrasta poczucie osamotnienia, liczba depresji, samobójstw, rozwodów, liczba nieszczęśliwych dzieci, liczba osób żyjących na skraju ubóstwa, a starość staje się problemem, a nie mądrością narodu.

Dr hab. Lucyna Bakiera kierownik Zakładu Psychologii Rozwoju Człowieka i Badań nad Rodziną z Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu w wykładzie pt. „Potencjał rozwojowy adolescencji: W poszukiwaniu możliwości opanowania hiperkonsumpcji” opowie nam, jakie lekcje na temat własnego rozwoju możemy wyciągnąć, obserwując nastolatków.

Dr Renata Konieczna-Woźniak z  Zakładu Kształcenia Ustawicznego i Doradztwa Zawodowego Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu w wykładzie pt. „Dlaczego warto starzeć się aktywnie i pozytywnie? – wyzwania dla uczenia się przez całe życie” opowie, czym jest pozytywne (pomyślne i aktywne) starzenie się, zaprezentuje strategie pozytywnego starzenia się oraz działania społeczności lokalnych sprzyjające temu procesowi.

تولیدی کاپشن dex exchange صندلی اداری تولیدی کت و شلوار مردانه تور اروپا سرور مجازی هاست پربازدید خرید هاست swap exchange خرید vpn