PODEJMUJ DECYZJE ZMIENIAJĄCE ŚWIAT

Warsztaty dla uczniów szkół średnich – zapraszamy do zgłoszeń na adres judyta.borchet@gmail.com

Celem warsztatu jest zapoznanie uczniów z łańcuchem dostaw w przemyśle odzieżowym i poddanie refleksji nawyków konsumenckich związanych z kupnem odzieży w aspekcie globalizacji i zjawiska nadkonsumpcji.

Prowadzące:

Magdalena Iwanowska – magister, asystent w Zakładzie Psychologii Ekonomicznej i Psychologii Organizacji Uniwersytetu Gdańskiego.Absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego (psychologia organizacji, zarządzania i marketingu oraz dziennikarstwo i komunikacja społeczna). Sekretarz czasopisma naukowego „Media Biznes Kultura”. Pod kierunkiem prof. Anny M. Zawadzkiej przygotowuje pracę doktorską poświęconą związkom między korzystaniem z mediów społecznościowych a dobrostanem dzieci i młodzieży. Wśród jej zainteresowań badawczych znajdują się także psychologiczne uwarunkowania zachowań obywatelskich i społecznych. Posiada doświadczenie w pracy jako specjalista ds. komunikacji w trzecim sektorze.

Judyta Borchet – magister, asystent w projekcie „Społeczne uwarunkowania materializmu nastolatków w wieku 13-16 lat” realizowanym w Instytucie Psychologii Uniwersytetu Gdańskiego. Absolwentka psychologii na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego, gdzie obecnie kontynuuje naukę za studiach doktoranckich. Interesuje się psychologią rodziny.Tematykę konsekwencji doświadczania parentyfikacji eksploruje podczas badań własnych w ramach doktoratu. W pracy asystenta-doktoranta w ramach projektu NCN realizuje badania z udziałem młodzieży i ich rodzin.

Asystenci: Magdalena Kostrzewska, Nicole Bolda – studentki z KN Brevi manu

تولیدی کاپشن dex exchange صندلی اداری تولیدی کت و شلوار مردانه تور اروپا سرور مجازی هاست پربازدید خرید هاست swap exchange خرید vpn